BESTYRELSEN

Alle henvendelser til bestyrelsen kan sendes til bestyrelsen@martemeo.dk

Kasserer

Marte Meo foreningen har valgt at benytte sig af en ekstern kasserer.
Annette Pedersen
Nærumvænge 152
2850 Nærum
Ønsker du at komme i kontakt med hende, kan det ske via kasserer@martemeo.dk

Dorte Nikolajsen
Formand

Ryesgade 96, 2. tv
2100 Kbh Ø
Tlf: 61 36 41 01
formand@martemeo.dk

Er med i følgende udvalg:
Bladudvalg – Marte Meo Nyt
Evidens/dokumentation

Tove Schack Nielsen
Kasserer og næstformand

Radbyvej 19
5792 Årslev
Tlf: 23 46 18 90
tove@martemeo.dk

Er med i følgende udvalg:
Kurser og Temadage

Britta Andersen
Sekretær

Søbyvej 11, Radby
5672 Broby
Tlf: 25 39 44 51
britta2409@gmail.com

Ingegerd Lise Bjørke Betz
Bestyrelsesmedlem

Hovedgaden 22 C
2791 Dragør
Tlf: 22 66 96 88
ingegerd.lise@gmail.com

Pia Heesch Andersen
Bestyrelsesmedlem

Hovedvejen 234
5580 Nørre Aaby
Tlf: 27 68 28 27
pia.andersen@fredericia.dk

Marianne Sigersted
Bestyrelsesmedlem

Ortenvej 173
6800 Varde
Tlf: 24 62 95 36
ms@rotilatgro.nu

Michelle Claire Ebbesen
Bestyrelsesmedlem

Kæret 24, Skåstrup
5400 Bogense
Tlf: 29 72 97 73
mimi@tonning.dk

Charlotte Loose
Suppleant

Sankt Annæ Gade 35, 1 MF
1416 Kbh K
Tlf: 28 73 34 40
famloose@gmail.com